Seznamte se s našimi službami

Izolace ploché střechy

Kvalitní hydroizolační materiály tvoří základ budoucího úspěšného života ve Vašich domech. Svým rozhodnutím ochráníte nejen střechu a podkroví, ale celý dům. Do budoucna se jedná o výbornou investici a doporučujeme ji rozhodně nepodcenit.

Foliové hydroizolace vodorovných střech je možné aplikovat jak pro novostavby, tak i pro rekonstrukce vodorovných střech a starších objektů. Umožnují provést kvalitní, trvanlivou, bezúdržbovou střešní krytinu. Zaručují dlouhodobou vodotěsnost Vašeho objektu i v extrémních podmínkách.

Izolace teras

Terasy příjemně zvětšují užitný prostor bytu. Můžou sloužit jako příjemná venkovní plocha k relaxaci, setkávání s přáteli, ale také sušení prádla nebo pěstování rostlin. Podle typu konstrukce jsou terasy kryté shora střechou, případné boční stěny můžou vytvořit příjemné závětří. Terasy jsou obvykle realizovány jako prodloužená část obývacího interiéru v patře budovy, ale výjimkou nejsou ani terasy v přízemní části.

Souvrství teras v nadzemní části budovy musí splňovat dva náročné požadavky při řešení pochozí plochy. Plocha podlahy musí být izolována tak, aby dobře omezovala kumulaci tepla z UV záření a i v horkém létě umožnila pohyb po ploše. Tatáž plocha pak zároveň slouží i jako zastřešení spodní části domu. Zde musí garantovat veškeré funkce kvalitní hydroizolace, ochrany před srážkovou vodou i termo regulace jako střecha.

Izolace základů

Historicky nebyla při výstavbách bytových i rodinných domů izolace balkonu prováděna s důslednou pečlivostí. V průběhu let došlo k výraznému posunu ve využívání lepších materiálů i technologických postupů. Špatně izolované balkony zapříčiňují nejčastěji vzlínání vlhkosti, špatnou regulaci tepla a tepelné úniky.

 

Naše portfolio

Zeptejte se o službách

JMÉNO *
EMAIL*
TELEFONNÍ ČÍSLO

JAK MŮŽEME POMOCI?